Ezermester Fórum

Építés, építkezés, lakásfelújítás, belső munkák, fürdőszoba, konyha, WC.
5 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Üdv! Hamarosan szigetelném a szobánkat ezért beszereztem egy idealgas perzselőt http://www.idealgas.it/prodotti.html .A kérdésem a következő lenne kell-e nyomáscsökkentő a perzselőhöz pb palackról való üzemeltetéshez vagy sem.A segítséget előre is köszönöm.
Gyakorlatilag szinte senki nem használ perzselőhöz reduktort. A gáztűzhelyes nyomáscsökkentő 30 millibart tud, ha azon kötöd rá a palackra alig fog égni meg nem is jól mert kicsi az áteresztő képessége mennyiségileg is.
Köszönöm.Mostmár nyugodtabban használom akkor :lol: Másik kérdésem az lenne elég e a nehézlemezt csak a toldásoknál összeolvasztani valamint az alapra ráengedni és odaolvasztani aljazszigetelésnél vagy jobb ha a teljes lemez felület le van olvasztva az első betonréteghez?
Hát ebben nem vagyok jártas de úgy láttam az egészet melegítik nem csak a széleket.
Üdv!
A szigetelőlemez guriga szabadon lévő részét olvasztják meg a perzselővel és úgy tekerik le, hogy a megolvadt rész kerül a szigetelendő felületre, tehát az egészet oda kell olvasztani az alaphoz.

vign_guaina.jpg
vign_guaina.jpg (40.23 KiB) Megtekintve 2673 alkalommal.

2f31a77d-300x200.jpg
2f31a77d-300x200.jpg (19.33 KiB) Megtekintve 2736 alkalommal.

mack.png.jpg
mack.png.jpg (46.61 KiB) Megtekintve 2699 alkalommal.
5 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 53 vendég