Ezermester Fórum

Építés, építkezés, lakásfelújítás, belső munkák, fürdőszoba, konyha, WC.
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Nem olyan rég találtam őket ezen az oldalon, és mivel nem találtam róluk értékelést SAJNOS !! Velük dolgoztattam. elviekben építő iparral foglalkoznak és 19! éves tapasztalattal rendelkeznek, gyakorlatban kb 1 hónapja fejezték be a munkákat nálam, jó drága volt,és fele munkát meg se csinálták a pénzel leléptek. És most kezdhetem előröl. a parketta amit lerakta olyan ocsmány hogy én szebben le raktam volna(küszöbnek helyet nem hagytak, a tetön nincs szigetelés, csak félig, és had ne soroljam. Hívtam őket hogy ez így nagyon nem kóser de csak egy másra mutogatnak. Marinyák zsoltit keresem ha öt keresem akkor meg a Vajgel Sándort keresem!
mivel nem tudtam értékelést írni így regisztráltam az oldalra, de igy se tudok. Mindenki vigyázon velük! CSALOK!
Ja és Sajnos utólag értesültem arról hogy tavaly nyáron ahol jakuzzit szereltekbe annak se let jó vége hisz egy 2 millio forintos jakuzzit sikeresen fel gyújtottak, majd nem fizetek ki a kárt,körbe kérdeztem halásztelken és nem igazán örvendenek jó hírnek, Már bánom hogy nem előbb néztem utána kik is ők...
Halásztelken több személy is porul járt velük, de Budapesten, Szigetszentmiklóson, és Csepelen is. Már értem mért itt hirdetik magukat...
Csalónak azt nevezik aki úgy lép le hogy meg se találjak,mi 3-an Marinyák Zsolt Filyó Gábor és Vajgel Sándor az okozott kárt 3 hónap alatt helyre hoztuk pluszokkal!!!!!!!!a tetőszigetelésről pedig annyit,a szigetelni való tető 238 nm es aminek a felét lekellet trepnizni szóval egyéb kérdésre nagyon szívesen válaszolok telefonon vagy e-mailben.A parketta ha-ha 250 nm er amit először egyben akartak lerakatni.És utólag találták ki hogy vágjuk ki a küszöböt..És tulajdon kép ki az a Jocóka?????állj elém ha van merszed.....és persze nem a magunk védelmében de minderről vannak fényképek és papírok.de minden ember hibázik aki dolgozik. És mellékesen megjegyezném hogy nyáron parkettáztam utoljára, úgy hogy nem tudom ,hogy fejezhettük" kb 1 hónappal " ezelőtt nálad a munkát.Nekem bizonyítékom van rá-hogy októberben egy adott cégnél dolgoztunk villanyszerelőként.!!!!!! Úgy mellesleg még annyit hogy a parkettázásnál ami nyáron volt nem is a Zsoltival dolgoztam, hanem a Gáborral.3. a jakuzzinál pedig 3-an voltunk.
3 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 246 vendég