Ezermester Fórum

Gépekkel, eszközökkel, szerszámokkal kapcsolatos kérdések, tanácsok, problémák.
6 hozzászólás Oldal: 1 / 1
Sziasztok,

A következőkben kérném segítségeteket.
Újonnan beüzemelt Elpumps 25/1300 hàzivízműnél a következő problémát tapasztalom: pár perc üzemidő után elmegy a nyomás a szivattyú leáll, tömörtelenséget szemmel nem tapasztaltam.
Igy ennek kb 27és fél oka lehet, és gondolat olvasásból sem lettem jobb. Kicsit pontosítsunk mondjuk 1 videóval vagy pár képpel. Milyen kút, milyen szívócső, milyen lábszelep. A szvattyú motor áll le, vagy a vízszállítás ? Mennyi idő múlva működik ismét és -vagy mit kell tenni hogy ismét pár percig működjön ?
hajdupet írta: Sziasztok,

A következőkben kérném segítségeteket.snow rider
Újonnan beüzemelt Elpumps 25/1300 hàzivízműnél a következő problémát tapasztalom: pár perc üzemidő után elmegy a nyomás a szivattyú leáll, tömörtelenséget szemmel nem tapasztaltam.

Légzáródás vagy szivárgás a szívóoldalon: Ellenőrizze a szívóoldalon lévő csöveket, adaptereket és csatlakozókat, hogy nincsenek-e levegőt szívó vagy vízszivárgást okozó problémák. Akár egy kis szivárgás is csökkentheti a szivattyú hatékonyságát és a nyomást.

Tömörség ellenőrzése: Bár szemmel nem látható tömörséget, érdemes lehet ellenőrizni, hogy a szívóoldali csatlakozásoknál vagy a szivattyú tömítéseiben nincs-e szivárgás.

Lehetséges vízhiány: Ha a vízszint túl alacsony a szivattyú számára, az csökkentheti a szivattyú hatékonyságát és nyomást. Győződjön meg róla, hogy a szivattyúban elegendő mennyiségű víz van.
Ellenőrizheti az elegendő vízellátást, megvizsgálhatja a szivattyút és a motort mechanikai vagy elektromos problémák miatt, és megbizonyosodhat arról, Wordle Unlimited hogy a nyomótartály és a visszacsapó szelep megfelelően működik.
Ellenőrizd, hogy a szivattyú és a csövek légmentesen vannak-e lezárva. Ha levegő kerül a rendszerbe, az nyomásvesztést okozhat. Próbáld meg légteleníteni a rendszert és figyeld meg, hogy javul-e a helyzet.
geometry dash
Lehetséges, hogy levegő került a rendszerbe dinosaur game, ami befolyásolja a szivattyú működését. Ellenőrizd, hogy a rendszer jól légtelenített-e.
6 hozzászólás Oldal: 1 / 1

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég